veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1253] [1254] [1255] [1256] [1257]
kavel: 1255 verkocht € 70.00

Bijdragen tot de kennis der Nederlandsche Oost-Indische bezittingen,

door L. van Vliet. Rotterdam, H. Nijgh, 1846, 2 delen in 1 band, XII,348; 432 p., contemporain halflinnen.
Deel 2 zonder Franse titel en titel. Ex-bibliotheekexemplaar met daaruit voortvloeiende defecten.

Met: Toelichting en verdediging van eenige daden van mijn bestuur in Indië, in antwoord op sommige vragen van Jhr. J. Cornets de Groot van Kraaijenburg (...) door J.J. Rochussen. Den Haag, Gebroeders van Cleef, 1853, XIV,211,(1) p., contemporain halflinnen (bibliotheekstempels/labels).

En met: Nieuwe Indische verhalen en herinneringen uit vroegeren en lateren tijd, door W.L. Ritter. Batavia, Bataviaasch Genootschap, 1845, 2 delen in 1 band, (4),II,III,(1),267; (4),II,299 p., contemporain halfleer (pp. 115-118 van deel 1 ontbreken deels, netjes aangevuld in fotokopie).

En met 1 andere. Lot verkocht met alle feilen.