1650-1670 Speelgoed

veiling / 10 juni 2015
[1650 - 1659] [1660 - 1670]
kavel: 1660
Robots
-Kinsman Robot Machine. Battery Operated, Taiwan, 1985. Ongebruikt, in originele doos. Doos wat verweerd. Plastic, met toebehoren. + Een andere, Japan, ca. 1970. Blik en plastic, hoogte 31 cm. Met openklapbare borstkas, battery-operated. -
€ 100 - € 200
kavel: 1662
Die kleine Flotte/The little Navy
-Ca. 1910. H&R 10000 26.11. 4 tinnen schepen in originele doos + een andere (niet originele doos met nog eens 5 schepen).-

verkocht € 950.00
kavel: 1663
Tinnen speelgoed e.a.
-ca. 1900. Tinnen zwaan (een vleugel licht ingescheurd), 2 vissen, 3 eenden en 2 bootjes (een zonder visser, een met visser maar zonder hoofd) + Houten vloot, bestaande uit 7 schepen, ca. 1925, handgemaakt en deels met later materiaal gerestaureerd (spijkertjes) in latere doos + Zeeslag, cartonnagefabriek "Holland", ca. 1925. Doos met kartonnen schepen en speelvelden. Afm. doos 34 x 34 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1664
Tollenspelletje
-MC cie, ca. 1910. Patent-Blitzkreisel, patent Disc Tops, Toupies Eclair Breveles. Blikken draaischijfjes met aandraaistaafje. In originele doos. 20,5 x 10,5 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 1665
Hengelsport spelletje
-Japan, ca. 1900. Doosje met opgeplakte tekst. Hierin een bamboehengel in 2 delen, 5 metalen visjes, handgekleurd en een kreeft. Door magneetje op te vissen. Formaat doosje 10 x 1,5 x 4 cm. Visjes en kreeft ca. 3 cm elk. -
€ 50 - € 80
kavel: 1666
[Märklin]
-Twee vroege treincatalogi van Märklin. Ca. 1933. Beide in Nederland uitgegeven. Een met Duitse tekst, voor-en achterzijde met opdruk "Verkoophuis voor Rotterdam en Omstreken: W.J.Hessels", 76 pp. De andere met Nederlandse tekst, 72 pp. -
€ 50 - € 80
kavel: 1667
Tinnen soldaatjes
-ca. 1900. Twee sets van 8 tinnen soldaatjes, Hoogte 2,5 cm elk. Hier en daar gebogen en wat kleurverlies, verder goed + een alpenlandschapje met herder en hond - en 6 vrouwfiguurtjes (hoogte ca. 2,5 cm).-
€ 45 - € 90
kavel: 1668
[Märklin]
-Lot met 31 catalogi en 2 magazines (1965 en 1968). Catalogi van 1969-1979 (2 x 1972); 1981-1991 - en 7 andere.-
€ 60 - € 120
kavel: 1669
De Gruyter - Snoepje van de Week
-Groot lot met 6 plastic huisjes, 19 plastic autootjes, 22 plastic dierfiguurtjes, 13 overige figuurtjes, een bootje, 4 wagonnetjes en een helikopter, de huisjes met bijbehorend boekje van Minidam (ontbrekende nrs 1,2,,4a, 22 en incompleet nr. 8 (in totaal 20), een doosje met tolletjes, een papieren trekparachute en meer- Plus ca. 41 andere papieren snoepjes van de week-

verkocht € 260.00
kavel: 1670
Streamline Speedway
-Louis Marx & Co Ltd. Dudley, Worcs. England, ca. 1935. Blikken racebaan met 3 auto's, een brug in twee delen en 11 baanstukken. In orig. doos. Doos wat verweerd, enkele scheuren in zijkant, verder goed.-

verkocht € 60.00
[1650 - 1659] [1660 - 1670]