1200-1257 Topografie Nederland

veiling / 10 juni 2015
[1200 - 1209] [1210 - 1219] [1220 - 1232] [1233 - 1242] [1243 - 1252] [1253 - 1257]
kavel: 1243
Gemeente-atlas van Nederland. Drenthe
-Naar Officieele bronnen bewerkt, J. Kuyper, tiende deel, Drenthe, Leeuwarden, Hugo Suringar, 1865-1866. Oblong, half-linnen, in originele uitgeversband, voorplat met titel en illustratie, achterplat met advertentie, met het provincie-kaartje van Drenthe en compleet met 34 gemeentekaartjes, alle randgekleurd; deze hier en daar met bruine vlekjes en vingervlekken, verder goed.-

verkocht € 300.00
kavel: 1244
Gemeente-atlas van Nederland. Groningen
-Naar Officieele bronnen bewerkt, J. Kuyper, negende deel, Groningen, Leeuwarden, Hugo Suringar, 1865-1867. Oblong, half-linnen, in originele uitgeversband, voorplat met titel en illustratie, achterplat met advertentie; een paar kaartjes los, met het provincie-kaartje van Groningen en compleet met 58 gemeentekaartjes van Kuyper en Oomkens, randgekleurd; deze hier en daar met bruine vlekjes, vingervlekken en watervlekken, verder goed; verkocht met alle feilen.-

verkocht € 460.00
kavel: 1245
Gemeente-atlas van Nederland. Overijssel
-Naar Officieele bronnen bewerkt, J. Kuyper, achtste deel, Overijssel, Leeuwarden, Hugo Suringar, 1865-1867. Oblong, half-linnen, in originele uitgeversband, voorplat met titel en illustratie, achterplat met advertentie, een paar kaartjes los in band; met het provincie-kaartje van Overijssel en compleet met 65 gemeentekaartjes, randgekleurd; deze hier en daar met bruine vlekjes en vingervlekken, verder goed.-

verkocht € 1100.00
kavel: 1246
Gemeente-atlas van Nederland. Friesland
-Naar Officieele bronnen bewerkt, J. Kuyper, zevende deel, Friesland, Leeuwarden, Hugo Suringar, 1865-1866. Oblong, half-linnen, in originele uitgeversband, voorplat met titel en illustratie, achterplat met advertentie; met het provincie-kaartje van Friesland en compleet met 46 gemeentekaartjes, randgekleurd; deze hier en daar met bruine vlekjes en vingervlekken, verder goed.-

verkocht € 350.00
kavel: 1247
Gemeente-atlas van Nederland. Limburg
-Naar Officieele bronnen bewerkt, J. Kuyper, elfde deel, Limburg, Leeuwarden, Hugo Suringar, 1865-1867. Oblong, half-linnen, in originele uitgeversband, voorplat met titel en illustratie, achterplat met advertentie, los in band; met het provincie-kaartje van Limburg en compleet met 125 gemeentekaartjes, randgekleurd; deze hier en daar met bruine vlekjes, vingervlekken en inktvlekken aan de bovenkant door het hele boek heen, buiten het kaartbeeld maar met schade aan het blad; verkocht met alle feilen.-

verkocht € 700.00
kavel: 1248
[Gelre; Gelderland, Zutphen, Arnhem]
-Gedenkwaardigheden van de Geschiedenis van Gelderland door onuitgegeven Oorkonden opgehelderd en bevestigd door Mr. Is. An. Nijhoff, 1ste, 2e, 3e deel en 6e deel , 1ste en 2e stuk, Arnhem 1833-1862, 4to. + De Gouden Eeuw van Gelre; Kunst en cultuur in het oude hertogdom (deel 1), 2001 + Gelre, Geldern, Gelderland; Geschiedenis en cultuur van het hertogdom Gelre (deel 2), 2001 + Rijks Geschiedkundige publicatiën, Oorkondenboek van Gelre en Zutphen tot 1326 (in 8 delen) + De stadsrekeningen van Arnhem, deel I. t/m V., Wolters, Groningen1967-1985 + De Archieven van de Nassause Domeinraad 1581-1811 met retroacta vanaf de dertiende eeuw, M.C.J.C. van Hoof (red.), ARA, Den Haag, 1997-
€ 70 - € 120
kavel: 1249
[Gelderland] (Een cahier gezichten van Gelderland).
-Serie van 13 getinte lithografische gezichten, meerdere gesigneerd "Huygens" op de steen, uitgegeven door de Wed. Huygens, ca. 1860, alle ca. 20 x 27 cm. (inclusief onderschrift in Nederlands en Frans), los als uitgegeven, in (verkleurde) contemporaine halflinnen portfolio met bindlinten, oblong folio formaat.-

verkocht € 150.00
kavel: 1250
[Arnhem] Arnhem in beeld. Souvenir aangeboden door Willem van Santen Jaczn. Holland.
-Album van Arnhem en omstreken. Twee toeristenalbums, respectievelijk Den Haag, W. van Santen, z.d. (ca. 1900) en Arnhem, J.H. Groeneveld, z.d. (ca. 1900), beide albums met 12 losse fotografische gezichten en oorspronkelijk omslag met linnen rug en resten van bindlinten, beide ca. 18 x 28 cm. (kleine defectjes).-
€ 100 - € 200
kavel: 1251
Korte Chronyke der Stadt Deventer
-Van de oudste geheugenisse af tot het vredejaer van 1648, Arnold Moonen, Deventer, Jan van Wyk, 1714, mee ingebonden: Beschryvinge der Stad Deventer, Gualterus Sylvanus 16mo., slap gekartonneerde kaft, tekst licht gebruind door de tijd en een paar vlekjes, titel met drukkersvignet, (8),(12),158,28 pp., Goed ex. -
€ 70 - € 120
kavel: 1252
[Tirion, Tegenwoordige Staat van Holland, Deel IV t/m VIII]
-Tegenwoordige Staat der Vereenigde Nederlanden; Vierde deel. Behelzende eenen aanvang der beschryvinge van Holland (en V.e t/m VIII.e deel) zynde het vervolg der beschryving van Holland. Isaak Tirion, Amsterdam, 1742-1750. Uniform gebonden set, 8vo., half-leer, rug met titel in rood, zwart en goudopdruk.-
€ 1750 - € 2500