1200-1257 Topografie Nederland

veiling / 10 juni 2015
[1200 - 1209] [1210 - 1219] [1220 - 1232] [1233 - 1242] [1243 - 1252] [1253 - 1257]
kavel: 1253
[Friesland] It aade Friesche Terp
-Of Kronyk der geschiedenissen van de vrye Friesen [Johannes Hilarides] (...) Byeen gestelt voor de liefhebbers der vryheid als een korte jaarteller of chronologie beginnende met den jaare 303 voor de geboorte van Christus tot de jaare 1677. Tweeden druk. Haarlem, Johannes Marshoorn, 1743.-
€ 100 - € 200
kavel: 1254
Rotterdam.
-Toeristenalbum uitgegeven door G. Muller, Amsterdam, ca, 1900, met 16 getinte fotografische stadsgezichten, oorspronkelijk omslag met goudgeletterde titel op vooromslag en uitgeversadres op achteromslag, oblong klein 8vo.-

verkocht € 30.00
kavel: 1255
Rotterdam
-Album. Ringlever & Bresser, Rotterdam, 1911. 36,100 pp. Oblong in halflinnen + Zuid-Holland's Nijverheid in Beeld. Emrik & Binger, Haarlem, ca. 1920. In halflinnen. Iets los in band, voorts goed - en 9 andere mbt Rotterdam.-
€ 60 - € 100
kavel: 1256
IJsbond Hollands Noorderkwartier - Officieele ijskaart 1904
-Seyffardt's Boekhandel, Amsterdam, 1904. Terreinkaart van Noordholland boven het IJ. Tweede, herziene en verbeterde druk. Onterp J. Cock, Alkmaar, uitgave voor rekening van den IJsbond. 60 x 47,5 cm. Gevouwen en op de naden broos. Scheurtje bovenaan. Op achterzijde reclame voor o.a. Stoomschaatsenfabriek G. Ruiter, Bolsward, Friesland en A. Hoekstra & Co, Schaatsenfabriek. - en een doublet, op naden deels ingescheurd, maar compleet.-

verkocht € 80.00
kavel: 1257
Marinierskazerne Rotterdam
-Originele tekening oost-Indische Inkt met aquarel. Gesign. BEBock, ca. 1945. (of al in oorlogstijd gemaakt 27 x 39 cm. In lijst achter glas. En een foto van de ruïne van dat gebouw dat tijdens de bombardementen van 14 mei 1940 als eerste sneuvelde. -
€ 60 - € 100