1300-1328 Topografie Europa

veiling / 10 juni 2015
[1300 - 1309] [1310 - 1319] [1320 - 1328]
kavel: 1310
[Rusland] De St. Petersbourg a Constantinople
-Récits de voyage, Phillippe Deschamps, Paris, Ernest Leroux, 1896-

verkocht € 80.00
kavel: 1311
[Rusland] Description de la Crimée
-surtout au point de vue de ses lignes de communication. Monographie Gographique et Topographique par M.J. H. Schnitzler. Avec une carte, Veuve Berger-Levrault et Fils, Paris, Strasbourg, 1855-

verkocht € 60.00
kavel: 1312
[Rusland]
-Lot divers 1920-41. Met o.a. Pressa, Kln, 1928. Die Entwicklungswege der Russischen Presse (1621-1928) Jurij Botscharow. Moskau 1928. 48 pp. + Der Transsibirische Express, ca. 1934. Folder, 19 pp. + Was sahen 58 deutsche Arbeiter in Russland? Bericht der deutschen Arbeiter-Delegation uber ihren Aufenthalt in Russland vom 14 juli bis zum 28 August 1925. Berlin, Neuer Detscher Verlag, 1925. 176 pp. - en 8 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 1313
[Europa] Redt het verhongerde Russische kind
-Uitgegeven met goedkeuring en ten bate van het Nederlandsch Roode Kruis, gevouwen, met verso: Europa. Druck des Pharus-Verlages, Berlin, [1922], Mastab 1:5.000.000 waarin de nieuwe grenzen en staten met rood zijn aangegeven.-

verkocht € 50.00
kavel: 1314
[Great Britain and Ireland]
-Les Delices de la Grand' Bretagne & de l' Irlande; ou sont exactement dcrites Les Antiquitez, les Provinces, les Villes, les Bourgs, les Montagnes, les Rivieres, les Ports de Mer, les Bains, les Forteresses, Abbaies, Eglises (...) &c par James Beeverell, A.M. [8 delen in 6 bandjes] Leide[n], Pierre vander Aa, 1727-
€ 1200 - € 2000
kavel: 1315
[Belgium. Leuven]
-Handgekleurde, geëtste en gegraveerde plattegrond uit Guicciardini, ca. 1600, 32 x 31 cm., in lijst.-
€ 100 - € 200
kavel: 1316
[België en Noord Frankrijk]
-Drie handgekleurde geëtste en gegraveerde plattegronden uit Guicciardini, ca. 1600, alle ca. 23 x 31 cm., (licht beschadigde) lijsten.-
€ 70 - € 140
kavel: 1317
[Belgium and Northern France]
-Handgekleurd getst en gegraveerd profiel uit Guicciardini, ca. 1600, 23 x 31,5 cm., in (licht beschadigde) lijst (de prent met roestvlekjes).-
€ 70 - € 140
kavel: 1318
[Rusland] Tableau historique, gographique, militaire et moral
-de l' Empire de Russie, Damaze de Raymond (2 delen), Paris, Le Normant, 1812.-

verkocht € 240.00
kavel: 1319
[Vroege litho's] Sammlung Heidelberger Ansichten
-Dessine par Ch. de Graimberg, 1811-1825. Mis en perspective par Thomas Alfred Leger. Grave par Lemaitre de la Lithographie de Rodolphe Schlicht a Mannheim. Den Herrn Academikern an der Universitaet Heidelberg gewidmet [Heidelberg, 1825]. Compleet met 72 zeer fijn gelithografeerde afbeeldingen.-

verkocht € 450.00