1300-1328 Topografie Europa

veiling / 10 juni 2015
[1300 - 1309] [1310 - 1319] [1320 - 1328]
kavel: 1320
[Londen door Pierre-Jean Grosley] Londres.
-Nouvelle édition, Revue, corrige & considerablement augmente. Lausanne [= Parijs], zonder uitgever, 1774, 4 delen, met groot uitslaande, gegraveerde plattegrond, contemporain uniform gemarmerd kalfsleer met vergulde, geribde rug.-
€ 250 - € 500
kavel: 1321
[Zweden] Pittoreskt Sverige
-Kanalfärden mellan Stockholm och Göteborg. Tekst Fr. Hedberg, Stockholm, Albert Bonniers Förlag [1861]. Oblong (15,5 x 23,5 cm.), linnen, titel op voorplat met goudopdruk. 20 litho's door Siegumfeldt, Nay en Baerentzen & Co. en 2 uitslaande kaarten achterin. Band met gebruikssporen, intern zeer goed met fijn uitgevoerde litho's. Schaars.-

verkocht € 120.00
kavel: 1322
Round London.
-An album of pictures from photographs of the chief places of interest in and round London. Londen, George Newness, 1896, IV,284 p., elke pagina met fotografische illustratie, oorspronkelijk geïllustreerd linnen door Allan Wright, alle sneden verguld, oblong folio.-
€ 50 - € 100
kavel: 1323
[Belgium. Bruges] J. Marechal. Bijdrage tot de geschiedenis van het bankwezen te Brugge.
-Brugge, De Anjelier, 1955, gedrukt in 845 exemplaren (45), 169 p., met 8 platen, oorspronkelijk halfleer met vergulde, geribde rug, vergulde bovensnede, 4to.-
€ 50 - € 100
kavel: 1324
The Character of the Russians
-and a detailed history of Moscow, illustrated with numerous engravings. With a dissertation on the Russian Language and an appendix containing, tables, political, statistical, and historical (...), an essay about the origin and progress of architecture in Russia, &c. Robert Lyall, M.D., T. Cadell, London and W. Blackwood, Edinburgh, 1823. 4to., half-leer. titel op rug in groen en goudopdruk, gegraveerd frontispice, hand-gekleurd, 28, CLIV,639,(1) pp., de prenten w.o. een 6-tal fijn gegraveerde en hand-gekleurde zichten (incl. het frontispice en een uitslaande prent). Zoals zo vaak ontbreekt de plattegrond van Moskou (uitgescheurd). Band met gebruikssporen, intern her en der insignificante vlekjes buiten het prentbeeld. Zeldzaam.-

verkocht € 600.00
kavel: 1325
Het Leven en Daden van den werreldberoemden krygsheld Prins Eugenius van Savoje
-Beschreven door *** (=Reinier Boitet), [Deel 1 t/m 4], Delft, Reinier Boitet, 1737-1739. Perkament, 16mo., titel op rug in hs, 4x frontispice door J.C. Philips, 4x titel in rood en zwart met groot titelvignet; 31 (van 38 ?) gravures van munten en kaarten, deze meest uitslaand, groene leeslinten. De bandjes met gebruikssporen.-

verkocht € 130.00
kavel: 1326
Zwitserland en de Alpen van Savoije
-naar afbeeldingen op de plaats zelve geteekend, in tafereelen beschreven door N.G. van Kampen [3 delen], Amsterdam, G.J.A. Beijerinck [ca. 1850]. 3 delen, uniform gebonden, half-leer, titel op rug in rood en goudopdruk, gemarmerde schutbladen, 3x geill. frontispice door Bartlett en Wallis, 195,(2); 140,(2) en 206,(2) pp. compleet met 156 staalgravures en 2x uitslaande kaart door T. Starling, band met gebruikssporen, de gravures in goede staat met her en der vlekjes buiten het prentbeeld. Complete set.-

verkocht € 225.00
kavel: 1327
Een zomer in het Noorden
-Gerard Keller, [Twee delen in een band], Arnhem, D.A. Thieme, 1860. Gr.8vo., half-leer, rug met titel in goudopdruk, 210,213 pp, compleet met 6 uitslaande gekleurde litho's van C.C.A. Last, waaronder een van "Stokholm" + Een zomer in het Zuiden, Gerard Keller, [twee delen in een band] Arnhem, D.A. Thieme, 1863 en 1864 Gr.8vo., half-leer, rug met titel in goudopdruk, 243,216 pp, compleet met 6 uitslaande gekleurde litho's van C.C.A. Last met voorstellingen van Spaanse steden o.a. Toledo en Sevilla -

verkocht € 125.00
kavel: 1328
Joan Blaeu (1598-1673 - Duynkercken - 1648
-Afbeeldinge van de vermaerde Seehaven ende Stadt van Duynkercken. Pieter Codde. Joan Blaeu. 1648. Oud gekleurd 45 x 71 cm. In passe-partout, in lijst. -
€ 100 - € 200