veiling / 10 juni 2015 / 1300-1328 Topografie Europa
[1304] [1305] [1306] [1307] [1308]
kavel: 1306 verkocht € 100.00

[Europese Spoorwegen] Nouvelle carte des chemins de fer de l'Europe.

Parijs, Librairie Chaix, z.d. (ca. 1870), handgekleurde, gelithografeerde kaart in 32 secties opgeplakt op linnen, 70 x 88 cm., opgevouwen in de oorspronkelijke, blindgestempelde linnen schuifdoos met goudgeletterde rug, 18 x 12 cm.
Fraaie, gedetailleerde kaart in zeer goede staat, voor het eerst verschenen in de eerste helft van de jaren '50 van de 19de eeuw bij Napoleon Chaix.