veiling / 10 juni 2015 / 1400-1447 Topografie buiten Europa
[1401] [1402] [1403] [1404] [1405]
kavel: 1403 verkocht € 240.00

[Indonesia] Bali and Lombok

W.O.J. Nieuwenkamp. Bali en Lombok zijnde een verzameling gellustreerde reisherinneringen en studies omtrent land en volk, kunst en kunstnijverheid. Uitgegeven aan boord van "De Zwerver" [Edam] 1906-1910.
Oblong folio; (32 x 39 cm.). Luxe uitgave. Perkamenten band met goudopdruk op rug en platten, (4),VII,234,IV pp., drie delen (doorlopend) in een band, talloze illustraties in de tekst en over de volle pagina. Gelimiteerde oplage (400), dit is nr. 144 en is gesigneerd door de auteur. De band met bruine vlekken, de schutbladen met beschadiging, ex-libris op schutblad, intern div. vlekjes, verder een goed exemplaar.