veiling / 10 juni 2015 / 1400-1447 Topografie buiten Europa
[1406] [1407] [1408] [1409] [1410]
kavel: 1408 verkocht € 140.00

[Indonesia] Nederlandsch Oost-Indië

beschreven en afgebeeld voor het Nederlandsche volk door Mr. P.A. van der Lith,. Doesborgh, J.C. van Schenk Brill, 1875
4to., blauw-linnen band, rug en voorplat met goudopdruk, 452 pp., compleet met 14 chromolitho's; samen met: Neerlands Oost-Indi. Reizen over Java, Madura, Makasser, Salijer, Bima, Menado, Sangier eilanden (...) gedaan gedurende het tijdvak van 1852 - 1857 door Dr. S.A. Buddingh, met platen (alleen het tweede deel met 8 prachtige litho's) en met: Indrukken van een Totok door Justus van Maurik, herdruk uit 1980 van de 3e druk uit 1897. (totaal 3)