973-1004 Fotografie II

veiling / 10 juni 2015
[973 - 982] [983 - 993] [994 - 1003] [1004 - 1004]
kavel: 983
Herinneringsalbum verrassingstrein Holland-Oostenryk 25. Juli bis 4. Augustus 1933.
-Z.pl., Propagandabureau der Oostenryksche Bondsspoorwegen in Nederland, 1933, album met 20 kartonnen bladen: gedrukte titelpagina, gevolgd door een blad met ingeplakte uitslaande prospectus (7 p., met kaartje) en daarachter 17 bladen met in totaal ca. 100 foto’s van ca. 9 x 6 cm. (elk met gedrukt bijschrift). Met achterin bijgebonden 13 gestencilde papieren vellen met op recto een verklarende tekst (getypt) door H.G.Tulp, gebonden in touwgebonden, verguld linnen door Adolf Günther (Wenen), folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 985
Leger des Heils
-Collectie van ca. 200 silvergelatine foto's met ondertekst van Fotodienst Leger des Heils. Foto's gemaakt door o.a. Jan Filius, L.H. Hofland, Leonard Freed. Meeste foto's in Nederland, maar ook New York, Afrika etc. Afmeting ca. 24 x 18 cm. elk-
€ 125 - € 250
kavel: 986
[Rotterdam] Collectie van 500 moderne afdrukken van oude negatieven
-afkomstig uit het Spaarnestad archief, grotendeels getiteld en gedateerd (jaren '30) in ballpoint op de achterzijde, grotendeels ca. 13 x 18 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 987
Foto jubileum album Uitgeverij Nauta & Co, Zutphen 1909-1949
-Folio oblong album, in half kunstleder. Met 10 foto's van kantoor en productieproces zoals letterzetten. Foto's elk 24 x 17,5 cm. Versierd met handgetekende bladillustraties. -
€ 100 - € 200
kavel: 988
Jubileum Album Hollandsche IJzeren Spoorweg Maatschappij 1875-1900
-Album aangeboden aan den heer J.W. Steenkamp bij gelegenheid van zijne Vijfen Twintig Jarige Dienstvervulling bij de Hollandsche ijzeren Spoorweg Maatschappij 1875-1900. Folio lederen album, 19 pp. Met fraai gekalligrafeerde titelpagina, 9 pagina's met enkele tientallen signaturen, een prent en 7 pagina's met ingeplakte foto's, o.a. het Centraal Station in Amsterdam (27 x 20 cm)-
€ 150 - € 300
kavel: 989
Godfried de Groot (1894-1963) Portret Ton Kuyl
-Silver gelatine print, gesigneerd in de foto. 18 x 13 cm. Ca. 1948. Ton Kuyl (1921-2010) was acteur en werd vooral bekend door bewerkingen van de boeken van Louis Couperus voor tv, als De Stille Kracht. -
€ 100 - € 200
kavel: 990
[Popmuziek. Rolling Stones] Lot van 64 zwart-witte en gekleurde foto's,
-ca. 13 x 9 tot 24 x 30 cm., ca. 1964-1995.-

verkocht € 160.00
kavel: 991
[Popmuziek. Jimi Hendrix] (Portret van Hendrix).
-Zwart-witte foto, 30,5 x 24 cm., met op keerzijde in potlood de aantekeningen "Hoepla", 10/11/1967 en copyright Nico Stam.-

verkocht € 190.00
kavel: 992
[Popmuziek. Beatles] (Paul McCartney bij een menigte fans).
-Zwart-witte foto, 20,5 x 29,5 cm., keerzijde met copyright stempel van Fotobureau Focus, Antwerpen, foto Herman Selleslags.-
€ 50 - € 100
kavel: 993
Greta Garbo
-Folio Album met 28 groot formaat filmfoto's, netjes ingeplakt. Foto's ca. 1930. Album van wat later. Formaat foto's elk ca. 25 x 20 cm.-
€ 100 - € 200