973-1004 Fotografie II

veiling / 10 juni 2015
[973 - 982] [983 - 993] [994 - 1003] [1004 - 1004]
kavel: 994
[Popmuziek] Lot van ca. 165 foto's van popmuzikanten en bands,
-geordend in twee portfolio's gemerkt L/R en F/Z, diverse formaten.-
€ 100 - € 200
kavel: 995
[Popmuziek] Lot van ca. 150 foto's van popmuzikanten en bands,
€ 100 - € 200
kavel: 996
-geordend in twee portfolio's gemerkt A-Q en R-Z, diverse formaten.-
€ 100 - € 200
kavel: 997
[Popmuziek] Lot van ca. 120 foto's van popmuzikanten en bands,
-in portfolio gemerkt "Divers", diverse formaten.-
€ 50 - € 100
kavel: 998
Urformen der Kunst
-Photographische Pflenzenbilder von Professor Karl Blossfeldt. Einleitung Karl Nierendorf, 120 Bildtafeln, Berlin, Verlag Ernst Wasmuth, 1929, 2e Auflage. 4to., groene linnen band, titel op voorplat met goudopdruk, XVIII pp. en 120 bladen met fotografische afbeeldingen.-

verkocht € 240.00
kavel: 999
[Early satirical photomontage] Maurice Binger, Les nouveaux Musées d'Europe. La Belgique
-Édité à l'occasion des noces d'argent de Mr. et Mme Per Lamm. Brussel, zonder uitgever, "7 février 1907", gelithografeerd frontispiece, letterdruk franse titel en titelpagina, gevolgd door 13 heliogravures van [satirisch gewijzigde] beroemde schilderijen, met nog 55 blanco bladen daarachter, oorspronkelijk bedrukt linnen (boekblok losgaand).-

verkocht € 70.00
kavel: 1000
Aart Klein (1909-2001)
-4 Foto's uit privé-archief. In potlood op achterzijde "Duinwaterleiding, 1992. Ilford Galerie 4." Stempel Aart Klein. Silverprint. 29,5 x 40,5 cm. - en 3 fotokaarten van Johanna & Aart "Voor een goed 1982 (+ '82 en '91), alle originele afdrukken met handgeschreven groet ('85 en '91 met stempel Aart Klein aan achterzijde).-
€ 100 - € 200
kavel: 1001
Aart Klein (1909-2001)
-4 foto's uit privé-archief. Alle met natuur als onderwerp. Twee verstuurd als nieuwjaarsgroet, 1968. Silverprint. 24 x 19,5 cm. (met plakbandspoor aan bovenzijde, groet aan achterzijde) en 1973. Silverprint 10 x 22,5 cm. Groet aan achterzijde. - en 2 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1002
Aart Klein (1909-2001)
-5 foto's uit een privé-archief. Silverprint. Alle verstuurd als nieuw-jaarsgroet.(1972, 1990, 1993, 1994 en 1997). Handgeschreven tekst aan onderzijde "Voor een goed.. Aart en Johanna" Aan achterzijde stempel Aart Klein.-
€ 80 - € 150
kavel: 1003
Aart Klein (1909-2001)
-4 foto's uit een privé-archief. Nieuwjaarswens 1969. Silverprint. 24 x 18 cm. Aan achterzijde handgeschreven groet + "Ruigoord" Silverprint 30 x 40 cm. Stempel Klein en handgeschreven in potlood "Ilford 8.4" op achterzijde. - en 2 andere.-

verkocht € 110.00