veiling / 1 december 2015 / 150-187 Literatuur
[150] [151] [152] [153]
kavel: 151 € 175 - € 350

William Manning - Glow worm

Frank & Sabin, Londen, 1896. Druk Chiswick Press, London. In linnen gebonden met vergulde bandversiering. Genummerd 68/112. Gesigneerd door Charles Whittingham 7 (eigenaar Chiswick Press).
Omslagontwerp Charles Holme. Op handgeschept papier, geïllustreerd met 23 gravures door Wesley Horton.
Mooi exemplaar met enkele bruine vlekken op voor- en achterzijde.