veiling / 1 december 2015 / 150-187 Literatuur
[158] [159] [160] [161] [162]
kavel: 160 € 250 - € 500

[R.H. van Gulik] Mi Fu on Ink-stones

Peking, Henri Vetch, 1938. 74 pp. Zwarte linnen band, 24,5 x 17,5 cm. Eerste druk. Met 13 lithografieën in zwart-wit door de tekst, negentiende eeuws portret in inkt van Mi Fu op frontispiece.
Schaarse eerste Engelse uitgave van de Mi Fu on ink-stones, naar het Engels vertaald door Van Gulik (diplomaat en Sinoloog). Enkele aantekeningen in binnenwerk, pagina's wat van kleur verschoten, titel en titelillustratie deels van linnen kaft gesleten. Klein scheurtje in vloeiblad.