veiling / 1 december 2015 / 256-279 Parafernalia & Curiosa
[256] [257] [258] [259]
kavel: 257 verkocht € 120.00

[Ex libris] N.E.K. Nederlandsche Exlibris-Kring.

Groot-Nederlandsche Kring van Vrienden, Verzamelaars en Ontwerpers van Exlibris en Gelegenheidsgrafiek. 1936-1939. Den Haag, N.E.K., 1936-1939, 4 delen, met ca. 80 ingeplakte ex libris in diverse technieken en enkele los ingestoken ex libris/ kleingrafiek, oorspronkelijk uniform omslag, 4to.
Aan 1936 ontbreekt ex libris nr. 13.

Met: Heraldry or a collection of armorial bearings by John Bell. Handgeschreven titelpagina gevolgd door 83 gegraveerde heraldische ex libris, eerste helft 19de eeuw, contemporain leer, 14 x 11 cm. (platten los). Met op binnenzijde voorplat het ex libris van Thomas Bell (1797) en op schutblad dat van C.H. Beels. Het lot verkocht met alle feilen.