veiling / 1 december 2015 / 256-279 Parafernalia & Curiosa
[257] [258] [259] [260] [261]
kavel: 259 verkocht € 80.00

[Knipkunst] Verzameling van ca. 65 stuks knipkunst,

deels gedateerd 1926-1946, deels gemonogrammeerd "J.W." en "F.J."[Janson], grotendeels zwart papier opgeplakt op wit papieren drager (grotendeels 8vo formaat), los in contemporaine halflinnen portfolio, 4to formaat.
Diverse onderwerpen, o.a. religieuze voorstellingen, bloemen, silhouetten van gebouwen en personen.

Toegevoegd: 9 bladen met meer dan 50 opgeplakte voorbeelden van vouwkunst en papierweefkunst en met 7 diverse andere, w.o. gouache tekeningen van elegante dames en heren (1x met monogram "C. de Th").