veiling / 1 december 2015 / 500-516 Manuscripten
[503] [504] [505] [506] [510]
kavel: 505 verkocht € 240.00

Dagboek A. Leembruggen aan C.P.Gunning 1914 - en 3 andere

Aan C.P. Gunning van Annie Leembruggen 10 Dec. 1914. Bentley Priory Stanmore Middlesex in blindstempel op de 1e p. In leer gebonden met vergulde opdrukjes en slot 95 pp. 19,5 x 14 cm.
Beschrijft het verblijf in een meisjesschool in noordwest Londen. 1905, 18 Oct.Scheveningen, O. Steenbruggen 88 jaar geworden. 21 x 16,5 cm 236 pp. gedichten, schetsjes en korte verhaaltjes in pen en potlood in halfleer met weggescheurd etiket, 1 paginagrote, gekleurde illustratie. Tevens Op reis naar Afrika Jan '22 in gelinieerd schrift en een Gastenboek uit 1979 in 24,5 x 16,5 cm op geschept papier, goud op snee in roodleer met gestempelde decoratie. Aan rug verkleurd. 3 mooie leren bandjes en 1 kartonnen cahier.
(totaal 4)