veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[600] [601] [602] [603] [604]
kavel: 602 € 450 - € 900

Valérie Braakensiek (1ste helft 20ste eeuw). Album met bijna 100 originele tekeningen

diverse technieken en formaten (ca. 27 x 36 cm. en kleiner), deels gesigneerd en gedateerd 1894-ca. 1940, grotendeels ingeplakt en deels los ingestoken in contemporain touwgebonden omslag, oblong folio (omslag met defecten).
Op vrijwel alle tekeningen zijn menselijke figuren te zien, onder andere een serie van 8 Turken, enkele beroepen, elegante dames, studies van kinderen, interieurscènes, feestelijke gelegenheden, portretten, lezende mensen, kerkbezoek etc.