veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[602] [603] [604] [605] [606]
kavel: 604 verkocht € 120.00

[Walter Crane] Kunst en Samenleving

Jan Veth, Scheltema en van Holkema's boekhandel, Amsterdam, 1903. viii, (3)171(4) pp. 4to. Houtsneden van G.W. Dijsselhof. Uitgave in halfleder met vergulde bandversiering.
Naar Walter Crane's Claims of Decorative Art. Prachtig exemplaar van deze fraaie uitgave.