veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[603] [604] [605] [606] [607]
kavel: 605 verkocht € 270.00

M.C.Escher

J.G. Escher. Het bezwaarde hart. Gedichten. Bussum, N.V. Uitg. Mij C.A.J. van Dishoeck, 1937, papieren band, 30 pp op zwaar papier, 22 x 16 cm. Op zowel voorplat als titelpagina een door M.C. Escher ontworpen houtsnede.

Papieren kaft iets gevouwen langs de randen, veel roestvlekjes.