veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[639] [640] [641] [642] [643]
kavel: 641 verkocht € 120.00

Wim Zwiers (1922)

Lot van 4 met 3 litho's eigen druk en 1 ets + aquatint. "Wederopbouw" (Beeldmaat: 45,5 x 32 cm. Bladmaat: 51 x 38,5 cm); "Scheepshelling" (Beeldmaat: 97 x 66,5 cm Bladmaat: 100,5 x 75,5 cm); "Scheepswerf" (Beeldmaat: 50 x 40 cm. Bladmaat: 65 x 50 cm) uit 1954; "Wederopbouw" (Bladmaat: 49,7 x 32,5 cm, Beeldmaat: 31 x 19 cm) uit 1987. Gesigneerd Wim Zwiers.
In goede staat, in passepartout en 1 opgerold (groot formaat).
(totaal 6)