veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[642] [643] [644] [645] [646]
kavel: 644 € 70 - € 120

[Grafiek] 4 kleurenlitho's 1959/61

"Kerstmis" 11/XV uit 1961 (Beeldformaat: 54,5 x 21,5 cm); "Europa" 7/20 (Beeldformaat: 61 x 47 cm) uit 1961; Épreuve d'artiste uit 1957 (Beeldformaat: 51,5 x 40 cm); "Kinderoptocht" (Beeldformaat: 48 x 32,5cm) uit 1960. Handgesigneerd RLoz (?)

1 ex. witrand vochtvlekje, de overige zijn goed.
(totaal 4)