veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[646] [647] [648] [649] [650]
kavel: 648 verkocht € 150.00

Dees De Bruyne (1940-1998). Lot met 10 lithografieën bij gedichten van Jan Emiel Dale

Alle litho's in potlood handgesigneerd door De Bruyne en Dale, nr. 91 van oplage 200. Bladformaat: 76 x 55 cm, beeldformaat tussen 50 en 70 cm.
Losbladig. Elke litho toont een erotische tekening en een passend gedicht. Gedrukt op Lana zuiver lompen 220 gram. Her en der lichte gebruikssporen in de witruimtes, zonder invloed op de tekening.