veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[653] [654] [655] [657] [658]
kavel: 655 € 100 - € 200

Corneille (1922-2010)

Ilva. Lithografie op rijstpapier. Gesign. r.o. 3/3 hc. 32 x 40 cm.