veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[658] [659] [660] [661] [662]
kavel: 660 verkocht € 360.00

Jan Sanders (1919-2000)

"Kijken in de kerk". Aquarel, 1977. In lijst achter glas. 35 x 44 cm. Buitenmaat 57 x 64 cm. Gesigneerd.

*Gepubl. in "Loos Alarm", Jan Sanders, S. Carmiggelt, 1980.