veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[659] [660] [661] [662] [663]
kavel: 661 verkocht € 300.00

Jan Sanders (1919-2000)

"Scene uit Rosemary's baby". Aquarel 37 x 28 cm. In lijst, achter glas. Buitenmaat 54 x 43 cm. Gesigneerd r.o.