veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[671] [672] [673] [674] [675]
kavel: 673 € 70 - € 140

Die Gallerien von München

Eine Stahlstichsammlung der vorzüglichen Gemälde der Königl. Pinakothek, der Herzogl. Leuchtenberg'schen un Schleissheimer Gallerien. Nebst Text von Otto Alexander Banck. Leipzig en Dresden, A.H. Payne, z.d. (ca. 1855), 2 delen, (4),1-176,30; 177-340,(2) p., met in totaal 125 staalgegraveerde platen, oorspronkelijk verguld en goudgeletterd ("Kunstverein") uniform linnen, 4to.
Inhoud hier en daar roestvlekkig en los(gaand); enkele kleine andere defecten.

Met 1 soortgelijke: Der Kunstverein. Neue Serie: Stahlstich-Sammlung der vorzüglichsten Gemälde der Dresdner Gallerie. Nebst Text von A. Görling (Ibid., idem, z.d. (ca. 1855), 2 delen, talloze staalgegraveerde platen, oorspronkelijk verguld linnen uniform met eerstgenoemde, 4to (boekblokken los en soortgelijke defecten als eerstgenoemde) (totaal 4).