veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[685] [686] [687] [688] [689]
kavel: 687 € 100 - € 200

Karel Appel

Karel Appel. Eloge de la folie. Jean-clarence Lambert, 1977. 60/175 ex. gesign. door Lambert en Appel + 2 tentoonstellingscatalogi + twee uitnodigingen voor een tentoonstelling van Appel in Nova Spectra, 1976 - en enkele tientallen zw.-wit foto's van kunst die daar hing, met stempel Nova Spectra aan achterzijde, in doos met litho op canvas door Appel op voorzijde.