760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 1 december 2015
kavel: 770
Koninklijke Fabrieken Lensvelt Nicola Den Haag: Van Graan tot Brood
-Geniet, met blauwe rugband. Compleet met 72 plaatjes. Illustraties van Henri Pieck, ca. 1935. -
€ 50 - € 80
kavel: 771
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam: Fotografie-Album III
-1906-1907. Compleet met alle 24 series van 6 foto-insteekplaatjes. Mooi exemplaar + De Jong's Cacao en Chocolaad, Wormerveer, Met het Maanmannetje in één Nacht naar de schoonste Plekjes van Nederland, 1910. Compleet met de 160 insteekplaatjes. Randen kaft iets sleets, voorts goed.-

verkocht € 130.00
kavel: 772
N.V. Koffie Hag, Amsterdam
-ca. 1925. Lot met Nederlandse Heraldiek Album I en II. Album I compleet, Album II 7 ex. waarvan 1 compleet en de overige in mindere of meerdere mate gevuld - en enkele tientallen losse bladen met zegels.-
€ 75 - € 120
kavel: 773
J.H. Smeele, 's Gravenhage - Het Menschelyk Bedryf
-1925. Compleet met de 80 plaatjes naar reproducties van Jan Luyken (1649-1712). Touwgebonden. Kleine beschadiging aan kaft + N.V. Koek en Beschuitfabriek G. Hille & Zoon, Amsterdam - Album der Vaderlandsche Geschiedenis 2de Deel. Compleet met de 96 plaatjes. Halflinnen, randen kaft wat sleets, redelijk ex. + Nederlandsche Roode Kruis - Historische Portretzegels van de Vaderlandsche Geschiedenis Deel I 1555-1648 en Deel II. Beide folio compleet in goede conditie in zelfgemaakte halflinnen map.-
€ 60 - € 100
kavel: 775
Verkade & Comp., Zaandam - Plaatjes-Album
-1903. Incompleet met 62 van 126 gelithografeerde ingestoken plaatjes. Een paginablok zit los, redelijk ex. + Verkade's Fabrieken, Zaandam. Hans de Torenkraai. 5 doubletten. Compleet met de 138 plaatjes. Zeldzaam, zonder de grote platen. Halflinnen. 1935. In redelijke tot goede staat.-
€ 100 - € 150
kavel: 776
Verkade&Comp. Zaandam - Plaatjes
-800 losse gelithografeerde plaatjes uit de eerste drie albums van Verkade, 1903-1905. Vele doubletten. -
€ 150 - € 300
kavel: 777
Calvé Delft - Arretje Nof
-De wondere avonturen van Arretje Nof. Verlucht sprookje door Johan Fabricius. Delft, Oliefabrieken Calve-Delft, [1928]. 119 p. orig. pap. omsl. Oblong. Katern los + de reeks los in lintgebonden foedraal deel I t/m V, 1926-27 + heruitgave, complete reeks + 13 doubletten - en Calvé-Delft. Deel 1 t/m 8 (alle acht nieuwe deeltjes). Geschreven en getekend door Toonder Studio's.-

verkocht € 90.00
kavel: 778
Flipje Tiel
-De avonturen van Flipje Tiel. Uitgave Koninklijke MIJ "De Betuwe" N.V. - Tiel. Complete reeks van 46 deeltjes in de originele geplastificeerde mapjes + Yselpress, Deventer. Heruitgave complete reeks in 7 delen + 3 dozen met daarin enkele honderden stroken voor ringgebonden de strokenalbums uit 1948 + rol voor de fliposcoop, 1937 - en 8 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 779
De Erven de Wed. J. van Nelle, Rotterdam
-Lot met 41 premie-uitgaves van Van Nelle, jaren '30. Alle gebrocheerd, met schrijvers als B. van Huët, Tante Lize - e.a. + De wonderbaarlijke avonturen van Bartje Kokliko deel I-III, 1930.-

verkocht € 75.00
kavel: 780
Tabaksververij Herms. Oldenkott & Zoonen, Amsterdam - Wapen Album
-1924. 16 Wapen Albums Noord-Holland, Zeeland, Gelderland, Noord-Brabant, Utrecht & Drenthe, Friesland, Groningen. 10 compleet, met een aantal doubletten (4x Zeeland No. 226-315; 3x Gelderland No. 316-404; 2x Friesland, Groningen, Overijzel & Limburg No. 675-764). Gelithografeerde voorplatten, geniet, nette set.-

verkocht € 80.00