760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 1 december 2015
kavel: 781
Diverse incomplete albums
-Lever's Zeep-Maatschappij, Rotterdam. Album Vaderlandsche Geschiedenis serie 1 tot 120. Met 112 van de 120 plaatjes + Simon Gaastra Koffie, Workum. De Waddeneilanden, 1928 + K. Tiktak, Groningen. Vlaggenalbum + Kanis & Gunnink, Kampen. Gulliver's Reizen + Verschure's Margarine Fabrieken. Per auto door Nederland (2x) - 5 andere. Alle deels gevuld.-
€ 75 - € 125
kavel: 782
Piet Pelle en zijn Gazelle
-'t avontuur van Piet Pelle op zyn gazelle. Gazelle Rijwielfabriek, Dieren, 1947 Per Gazelle door ons land. André Vlaanderen, 1931 + 2 andere uit de reeks - en 4 andere + De geschiedenis van "Piet Pelle op zijn Gazelle". G.J. Moed. Nationaal Fietsmuseum Velorama, nijmegen, 1997. -
€ 50 - € 80
kavel: 783
Van Nelle's Koffie - Hoe de Kabouters aan de Koffie kwamen
-Kees Valkenstein, van Leer, Amsterdam. Geniet, compleet met 6 plaatjes + Liederenbundel aangeboden door de erven de wed. J. van Nelle, Rotterdam, ca. 1920. 15 pp. + 2 foldertjes Van Nelle, jaren '30 + Haas' Azijnfabrieken N.V., Haarlem; Sprookjesboeken van Vader Haas zevende boekje. Tante Lize, met prentjes van Jan Wiegman - en 4 andere reclame/plaatjesalbum uitgaven -

verkocht € 80.00
kavel: 784
Koninklijke MIJ "De Betuwe" N.V. - Tiel; Flipje Tiel
-De avonturen van Flipje Tiel. Complete reeks van 46 deeltjes in de originele geplastificeerde mapjes + 2 houten bureaula's vol stroken voor de ringgebonden filmstrokenalbums uit 1948. -
€ 75 - € 150
kavel: 785
De Erven de Wed. J. van Nelle, Rotterdam - Hollandsche Kunst
-1903. Compleet met de 320 ingestoken plaatjes en bijschriften in losse folder. Beschadiging voorplat. Groen hardcover, oblong. + idem 3 ex. in groen linnen. Alle compleet. Waarvan 1 ex. met wat sleetse voorplat. -
€ 70 - € 120
kavel: 786
Dagblad Trouw - In de Goude Gaper
-1947-1949. Eerste deel A,B en C + Tweede deel A,B en C. Complete serie van 6 boekjes. Tweede deel B en Tweede deel C missen een klein hoekje uit de omslag en het ruggetje van Tweede deel C is gerestaureerd met een strookje plakband. Oblong, geniete boekjes. Complete reeks. + De Avonturen van Flip en Flap. Douwe Egberts, ca. 1927. Deel1-5Ingekleurd met gebruikssporen -en 6 andere. -

verkocht € 80.00
kavel: 787
Lever's Zeep-Maatschappij, Rotterdam - Album Vaderlandsche Geschiedenis
-serie 1 tot 120. Compleet met de 120 ingestoken plaatjes. Geniet in halflinnen. Met wat gebruikssporen, redelijk goed ex.+ Atlas met Vlaggen Album van Nederland en Europa voor Schoolgebruik. N.V.Cacao en Chocolaadfabrieken A. Driessen, Rotterdam,1936. 32 pp. Compleet met alle 200 gelithografeerde plaatjes. Redelijk goed exemplaar, wat geschaafd aan randen. -en 3 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 788
Haust Koninklijke Fabrieken, Amsterdam - De avonturen van Piet Guit, ca. 1920
-Oblong, touwgebonden, compleet met 102 plaatjes, circa 1920. Tekst van Antoinette van Dijk, illustraties van M. Güthschmidt. Mooi exemplaar + De Luchtreizen van Rakker en zijn Makker no. 1 Naar de Noordpool. (Idem), 1930. Compleet. Wormgaatje in bovenmarge + Wat Oude Barend vertelde! Coop De Eenheid, Zaanstreek, ca. 1935. Compleet. Een aantal pp. los in het omslag, matig ex. + Nieuwe serie Filmhelden en Cowboy-sterren; Full color album; Serie C. Bubble Gum. Geniet oblong plakboekje met beknopte tekstblokjes bij de plaatjes. Incompleet. Zeer zeldzaam. Matig ex.-

verkocht € 60.00
kavel: 789
Verkade & Comp., Zaandam
-De Plaatjesalbumkast van Verkade, oorspronkelijk (vanaf 1903) in gebruik bij de Plaatjesruildienst van de Verkade-fabriek te Zaandam, inclusief tienduizenden plaatjes van alle Verkade-albums vanaf Lente (1906). -

verkocht € 1000.00
kavel: 800
Koffie en Theemagazijn "Oost Indie" - Amsterdam
-C. Album Koffie en Theemagazijn "Oost Indië", G. Versloot, van Woustraat 80, Amsterdam. 34 series van 6 gelithografeerde insteekplaatjes. -

verkocht € 320.00