760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 1 december 2015
kavel: 801
Mercedes Goud Film, N.V.A. Batschari's Sigarettenfabriek den Haag - Album I
-1933. Compleet met 180 chromolitho's van filmsterren. Eerste pagina scheurtje met cellotape verstevigd. Voorts net exemplaar.-

verkocht € 120.00
kavel: 802
Enkabé - Auto-Album
-Enkabé Rotterdam, ca. 1933. Oblong, gebrocheerd. Auto-album Merken-wedstrijd, Met 48 ingeplakte zwart-wit autofotoplaatjes. Inclusief de af te scheuren wedstrijdpagina achterin (los).-

verkocht € 75.00
kavel: 803
Plakprentenboek
-De Heldendaden van Michiel de Ruyter. Plakprentenboek no. 12. Met 64 gekleurde plaatjes om in te plakken, Boekdrukkerij Helmond, Helmond, 1948. Los ingevoegd de bladen met de plaatjes + Plakprentenboek no. 9. Avonturen van Baron van Münchhausen naverteld en getekend door Jaap v. Loon. Met 64 gekleurde plaatjes om in te plakken - en 3 andere uit de reeks - en Sprookjes-Plakboek, versjes en plaatjes door Ko Koster. Boekdrukkerij Helmond, Helmond, ca. 1948. 4 delen uit de reeks. Toegevoegd 7 overige incomplete of beschadigde delen.-

verkocht € 80.00
kavel: 804
Monty - Lucky Luke
-Morris, 1970. Compleet met alle 133 plaatjes. -

verkocht € 70.00
kavel: 805
Album Jubileumzegels 1927-1937 MGR. Mutsaersoord
-Jubileum-actie ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der R.K.H.O.V. van Spoor- en Tramwegpersoneel "Mgr. Mutsaers, Venlo, 1937. Compleet met 96 zegels. Ontwerp P.fr. Honorius Moonen. Gedrukt bij Lumax (handgeschreven laatste pagina).-

verkocht € 280.00
kavel: 806
N.V. Wouda meelfabriek, Sneek - Het Ford-avontuur van Wim en Bram
-Touwgebonden, compleet met 144 plaatjes. Goed exemplaar met hele rug.-

verkocht € 100.00
kavel: 807
Thee-Mélange merk: Gekroonde R, Rotterdam-Album Tropische Planten
-Ca. 1930. Geniet. Compleet met 25 gelithografeerde langwerpige plaatjes.-

verkocht € 175.00
kavel: 808
Stoom-Koffiebranderij en theehandel G. van der Spek, Delft - Serie Artis 48 Chromos
-Ca. 1925. Oblong album, compleet met alle 48 ingestoken gelithografeerde plaatjes. -

verkocht € 150.00
kavel: 809
U.J. Beumée, Pluimvee- en Vogelvoeders, Groningen - Vogel-plaatjes Album
-Ca. 1920. Compleet met 30 chromolitho plaatjes. -

verkocht € 200.00
kavel: 810
D. & M. Grootes Gebr. Cacao-en Chocoladefabriek "de Paradijsvogel" WestzaanGrootes' Album
-voor het Verzamelen van Foto's in kleuren van Nederlandsche Landschappen. 1911. Compleet met 106 ingestoken plaatjes. Oblong in halflinnen.-

verkocht € 320.00