760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 1 december 2015
kavel: 811
Verkade & Comp. Zaandam - Verhalen en Sprookjes bij de plaatjes van Verkade's Album no. 3
-1905. Donkerrode variant. 143 p. Wat bruinvlekkig aan binnenzijde. Vrij goed exemplaar.-

verkocht € 100.00
kavel: 812
-1905. Groenblauwe variant. 143 p. Wat bruinvlekkig aan binnenzijde. Goed exemplaar.-
€ 100 - € 200
kavel: 813
Albers Creameries, Dordrecht: A.C.L Album no 2. Duitsche Hoofdsteden
-1913. Compleet met alle 72 insteekplaatjes. Halflinnen. Goed exemplaar. -

verkocht € 160.00
kavel: 814
Albers Creameries Ltd, Dordrecht - Album Ned: Indië
-1910. Nederlands Indië door J.L. Hooftman, compleet met insteekplaatjes l t/m 96. Frontispice-blad los voorin. In halflinnen.-

verkocht € 75.00
kavel: 815
Hof-Stoomkoffiebranderij en Theehandel Hendrik van der Vijver, Rotterdam
-De Ontwikkeling van het Verkeerswezen. Ca. 1930. Compleet met 100 plaatjes. Geniet.-

verkocht € 110.00
kavel: 816
Kofje en Théhandel Fa. J. Hogendijk - Frjentsjer - Fryslân as Wetterlân
-Ca. 1925. Gebonden in omslag met grote flappen. Met kleine platen 1 t/m 45 + 2 grote platen. Mooi exemplaar. -

verkocht € 170.00
kavel: 817
J. Hulleman, Oude Gracht 25, Utrecht - Dieren-album
-1910. Met 16 series van 8 ingestoken chromolitho's, 9,3 x 4,7 cm. In halflinnen.-

verkocht € 220.00
kavel: 818
Luteyn's suikerwerken, Breskens - Plakalbum voor Walt Disney plaatjes
-Copyright Walt Disney Productions. Druk Vita Nova te Schiedam, ca. 1957. Album compleet met 44 ingeplakte plaatjes.-
€ 70 - € 100
kavel: 819
N.J. Wouda's Meelfabriek, Sneek - Onze Artis
-Geniet, ca. 1918. Compleet met 90 plaatjes en opgeplakte voorplaat. -

verkocht € 120.00
kavel: 821
Paul C. Kaiser, Den Haag - Vlaggen- en Wapenboek
-1908. Compleet met 72 gelithografeerde ingestoken plaatjes. in halflinnen. -

verkocht € 225.00