760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 1 december 2015
kavel: 832
Goodyear - Oost en West
-Mooi Curaçao. Kalenderalbum met 53 plaatjes en opgeplakte voorplaat. Ca. 1950. -

verkocht € 50.00
kavel: 833
Belga Gum - Pirate Album
-België, ca. 1949. Album compleet met 72 plaatjes. -

verkocht € 100.00
kavel: 834
N.V. Van Slooten, Leeuwarden, Pepermunt en Suikerwerkfabriek - Luchtvaart Album I-III
-1937-1941. Oblong, touwgebonden. Alle compleet met 48 fotoplaatjes in goede staat.-
€ 100 - € 200
kavel: 835
Lonka N.V., London Caramel Works, Breda - Filmsterrenalbum
-1931. Touwgebonden oblong plaatjesalbum met 108 van de 120 plaatjes.-

verkocht € 75.00
kavel: 836
ABC - Album voor 150 gekleurde foto's van de meest bekende filmsterren
-Ca. 1930. Oblong album met 150 gekleurde plaatjes van filmsterren.-

verkocht € 75.00
kavel: 837
Kanis & Van Gunnik - Panorama's
-Ca. 1935. 7 van de 8 panoramaplaten met bijbehorende figuurtjes. Figuurtjes grotendeels aanwezig. De panorama's waren tegen inzending van 220 plaatjes bestelbaar.-

verkocht € 60.00
kavel: 838
Lever's Zeep-Maatschappij, Rotterdam, Album
-Klein formaat plaatjesalbum, ca. 1930. In halflinnen. Compleet met alle 120 insteekplaatjes.-
€ 65 - € 120
kavel: 839
De Beukelaer albums
-Peter Pan. De Beukelaer, 1940. Touwgebonden met 125 chromo's + Alice au pays des merveilles + Album Cenrillon - en 4 andere albums. Meest in redelijk goede tot goede conditie + 5 incomplete albums - en Het Toverkruid. H. Smith, Groningen, 1955. Gebonden met linnen rug, compleet met alle plaatjes + Verkeerd Verkeer, RPS, 1953. Losbladig in mapje + Tom Poes Quaker Oats plaatjesalbum, 1952. Compleet met alle plaatjes. Redelijk ex., iets los aan rug.-
€ 60 - € 100
kavel: 840
Stollwerck Sammel-Album no. I
-Gebr. Stollwerck, Köln und Pressburg, 1899. In roodlinnen decoratieve band, vergulde lettering en koperen rand. 79 pp., compleet met 474 ingestoken plaatjes.-

verkocht € 100.00
kavel: 841
Stollwerck Sammel-Album no. 3
-Sammel-Album no. 3, 1900, pp. 80-139, compleet met 354 plaatjes. In fraaie Jugendstil-band.-

verkocht € 80.00