760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 1 december 2015
kavel: 842
Stolwerck Sammel-Album no. 5
-Gebr. Stollwerck, Berlin, Wien, New York 1902, pp. 200-259, compleet met 354 ingestoken plaatjes. In fraaie Jugendstil-band.-

verkocht € 80.00
kavel: 843
Stollwerck Sammel-Album no. 6: Tierreich
-Gebr. Stollwerck, Köln, Berlin, Pressburg, 1903/1904, pp. 260-295, compleet met 210 ingestoken plaatjes. Plus no. 7: Aus Deutschlands Gauen, 1905 en no. 10: Helden-Album, 1908/1909. Beide compleet met 210 en 282 plaatjes.-

verkocht € 100.00
kavel: 844
Gebroeders Stollwerck Amsterdam - Dierenrijkalbum
-Amsterdam, 1920. In halflinnen. Compleet met 144 insteekplaatjes door Doepler de Jonge.-

verkocht € 100.00
kavel: 845
Sammel-Album no. 1
-Eerste Sammel-Album van Verlag der A.-G. für automatischen Verkauf Berlin, 1899, 22 pp. compleet met 224 ingestoken plaatjes verdeeld over 40 series. In oorspronkelijke groenlinnen band.-

verkocht € 85.00
kavel: 846
Sammel-Album no. II
-Sammel-Album II, van Verlag der A.-G. für automatischen Verkauf Berlin, ca. 1900, pp. 41-80 compleet met 226 ingestoken plaatjes. Hardcover gebonden, titel en illustratie in reliëfdruk.-

verkocht € 90.00
kavel: 847
Riem-Vis, Pluimvee- en vogelvoederfabriek, Den Haag; Onze Vogels - 1926 - 1929 - 1933
-Eerste serie compleet met 70 plaatjes, tweede serie compleet met pl. 71 t/m 140, derde serie compleet met pl. 141 t/m 280. Alle in halflinnen band, 27 x 20 cm., grote kleurenplaat op voorplat. Rug derde serie iets los. Goede staat.-

verkocht € 200.00
kavel: 848
Reclameboekjes
-Au Bord de la Mer, Cacao van Houten, ca. 1910. 12 pp. - en Petite Réception (idem) + De avonturen van Hansje, Tonny en de Vlinderfee in Chocoladeland. Bezoek aan het Sprookjeskasteel deel 2. Plaatjes en praatjes van Rinze Hamstra. Korff & Co, Amsterdam. Oblong, 20 pp. + oblong reclameboekje Van Delft's Ontbijtkoek, ca. 1930. 4 enkelzijdig bedrukte pagina's + 9 andere - en 3 2-punten foldertjes van Marten Toonder's Kappie, uitgave Friesche Vlag*. -

verkocht € 130.00
kavel: 849
Verkade - Tante Lize; Verhalen en Sprookjes bij de plaatjes van Verkade's Album no. 3
-1907. Groen-blauw exemplaar.-

verkocht € 130.00