veiling / 1 december 2015 / 760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[840] [841] [842] [843] [844]
kavel: 842 verkocht € 80.00

Stolwerck Sammel-Album no. 5

Gebr. Stollwerck, Berlin, Wien, New York 1902, pp. 200-259, compleet met 354 ingestoken plaatjes. In fraaie Jugendstil-band.
Opnieuw in band gezet, waardoor de band iets nauw aansluit op het schutblad. Vrij goed exemplaar.