veiling / 1 december 2015 / 760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[841] [842] [843] [844] [845]
kavel: 843 verkocht € 100.00

Stollwerck Sammel-Album no. 6: Tierreich

Gebr. Stollwerck, Köln, Berlin, Pressburg, 1903/1904, pp. 260-295, compleet met 210 ingestoken plaatjes. Plus no. 7: Aus Deutschlands Gauen, 1905 en no. 10: Helden-Album, 1908/1909. Beide compleet met 210 en 282 plaatjes.
In halflinnen band, lichte gebruikssporen, allen in goede staat.
(totaal 3)