veiling / 1 december 2015 / 760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[843] [844] [845] [846] [847]
kavel: 845 verkocht € 85.00

Sammel-Album no. 1

Eerste Sammel-Album van Verlag der A.-G. für automatischen Verkauf Berlin, 1899, 22 pp. compleet met 224 ingestoken plaatjes verdeeld over 40 series. In oorspronkelijke groenlinnen band.
Hoeken platten wat sleets, verder prima exemplaar.