veiling / 1 december 2015 / 760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[844] [845] [846] [847] [848]
kavel: 846 verkocht € 90.00

Sammel-Album no. II

Sammel-Album II, van Verlag der A.-G. für automatischen Verkauf Berlin, ca. 1900, pp. 41-80 compleet met 226 ingestoken plaatjes. Hardcover gebonden, titel en illustratie in reliëfdruk.
Lichte gebruikssporen band, plaatjes goed. Fraai exemplaar.