veiling / 1 december 2015 / 760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[763] [764] [765] [766] [767]
kavel: 765 € 250 - € 500

Palmin Serienbilder

Album ca. 1900-1920. Compleet met 600 chromolithografieën. Vanaf Serie Strassenleben, Serie Mannesleben, Serie Badesleben etc. t/m het art deco alfabet. Alle net en ingestoken. Album in goede staat. Met plaatjes van o.a. Fritz Schoen.