veiling / 1 december 2015 / 760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[771] [772] [773] [775] [776]
kavel: 773 € 60 - € 100

J.H. Smeele, 's Gravenhage - Het Menschelyk Bedryf

1925. Compleet met de 80 plaatjes naar reproducties van Jan Luyken (1649-1712). Touwgebonden. Kleine beschadiging aan kaft + N.V. Koek en Beschuitfabriek G. Hille & Zoon, Amsterdam - Album der Vaderlandsche Geschiedenis 2de Deel. Compleet met de 96 plaatjes. Halflinnen, randen kaft wat sleets, redelijk ex. + Nederlandsche Roode Kruis - Historische Portretzegels van de Vaderlandsche Geschiedenis Deel I 1555-1648 en Deel II. Beide folio compleet in goede conditie in zelfgemaakte halflinnen map.
(totaal 4)