veiling / 1 december 2015 / 760-849 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[772] [773] [775] [776] [777]
kavel: 775 € 100 - € 150

Verkade & Comp., Zaandam - Plaatjes-Album

1903. Incompleet met 62 van 126 gelithografeerde ingestoken plaatjes. Een paginablok zit los, redelijk ex. + Verkade's Fabrieken, Zaandam. Hans de Torenkraai. 5 doubletten. Compleet met de 138 plaatjes. Zeldzaam, zonder de grote platen. Halflinnen. 1935. In redelijke tot goede staat.
(totaal 7)