veiling / 8 juni 2016. / 1320-1360 Topografie buiten Europa
[1337] [1338] [1339] [1340] [1341]
kavel: 1339 € 1600 - € 2400

[Atlas] Zuid-Amerika. Vandermaelen (1827)

Atlas Universel de Géographie Physique, Politique, Statistique et Minéralogique, sur l'échelle 1/1641836 ou d'une ligne par 1900 toises. Ph. Vandermaelen (...) Lithographié par H. Ode. Cinqième Partie - Amér.mérid. Bruxelles. 1827.
Imp. folio. half leer, titel op rug in goudopdruk. Titelblad. Compleet met de overzichtskaart van Zuid-Amerika en de kaarten 1 t/m 43 (= 44 kaarten) alle in kleurenlitho. Kaart 28 verkeerd genummerd (18), kaart 16 2x met dezelfde gradenverdeling maar verschillend kaartbeeld. De rug en platten met gebruikssporen, verder goed exemplaar.

*Zie ook kavel 1246 (Vandermaelen. Europe. 1827).