veiling / 8 juni 2016. / 1320-1360 Topografie buiten Europa
[1353] [1354] [1355] [1356] [1357]
kavel: 1355 verkocht € 250.00

[China] Voyage a Péking, a travers la Mongolie, en 1820 et 1821,

par M. G. Timkovski. Traduit du Russe, par. M. N******, et revu par M. J.B. Eyriès; Ouvrage publié, avec des Corrections et des Notes, par M. J. Klaproth. Atlas. Parijs, Librairie Orientale de Dondey-Dupré Père et Fils, 1827, 28,(4) tekstp., 4 ongenummerde platen: aparte gelithografeerde atlastitel met titelvignet (gedateerd 1826), groot uitslaande gelithografeerde kaart, dubbelpagina plattegrond van Peking, dubbelpagina plattegrond van de gebouwen van de Russische ambassade en 8 andere platen genummerd 5-12, contemporain halfleer met oorspronkelijk omslag meegebonden, 4to.
Alleen de atlas. Sterk gebruind vanwege het meegebonden omslag en de kwaliteit van het papier; uitgewist bibliotheekstempel op titelpagina; de band is wat sleets langs de randen. Zeldzaam exemplaar met het meegebonden oorspronkelijke omslag.