veiling / 8 juni 2016. / 1600-1683 Vrijmetselarij
[1601] [1602] [1603] [1604] [1605]
kavel: 1603 € 80 - € 150

[Manuscript] Handgeschreven zangbundel van de Loge de Noordstar te Alkmaar

Titel: Gezangen in gebruik bij de Loge de Noordstar te Alkmaar met handtekening van de secretaris, inhoudsvermelding en verder 29 pp., met in totaal 18 liederen o.a. Aan den Koning, Aan een nieuwaangenomenen en het volkslied: Wien Neerlandsch bloed...
19e-eeuws handschrift in groen flexibel gekartonneerd bandje, kl. 8vo met 31 beschreven en 25 onbeschreven pp., aant. en handtekening op voorplat, bandje met lichte gebruikssporen, intern zeer goed.