veiling / 8 juni 2016. / 1600-1683 Vrijmetselarij
[1679] [1680] [1681] [1682] [1683]
kavel: 1681 verkocht € 150.00

Kaart voorstellende de huizen publieke gebouwen, citadel c.a., de vrijmetselaarsloge

logementen enz.; staande op Rijswijk, Noordwijk, Weltevreden, het Koningsplein, Molenvliet c.a., bij Batavia op het terrein zelve verbeterd en bijgewerkt door den Oud-Controleur van 's Rijks Kadaster J. de Rosa. A. van Hoogenstraten en zoon, ca. 1860.
Deels handgekleurde lithografische kaart door J. de Rosa. 55 x 66 cm. Lithografie C.W. Mieling Haag. Roestvlekjes, vooral in beide marges. In passepartout.