veiling / 8 juni 2016. / 1700-1752 Dans, theater en film
[1704] [1705] [1707] [1708] [1709]
kavel: 1707 € 50 - € 100

Robert Adolph le Rütte (1890-1962), violist

Getypt verslag aan Le Rütte door vioolbouwer A. Verwey, met betrekking tot de restauratie van Le Rütte's viool, 3 pagina's van 34 x 22 cm., gedateerd Den Haag, 22 februari 1939, in de oorspronkelijke envelop.
Met: originele oproeppapieren voor de militaire dienst van Le Rütte (gedateerd 2 januari 1909); een brief aan Le Rütte door G. van Doorninck Bartling, gedateerd 13 december 1940, met betrekking tot het opheffen van een concertvereeniging en over Le Rütte's verzoek te spelen op vriendenavonden van het concertgebouw, in oorspronkelijke envelop; twee portretfoto's.
(totaal twee brieven, 1 document en 2 foto's)