veiling / 8 juni 2016. / 1700-1752 Dans, theater en film
[1705] [1707] [1708] [1709] [1710]
kavel: 1708 verkocht € 300.00

[Stadsschouwburg Amsterdam] Gala Voorstelling in den Stadsschouwburg

aangeboden aan Hare Majesteit de Koningin (...) door de Feestcommissie. Amsterdam, gedrukt door Tresling & Co. voor de Stadsschouwburg, 1901, 15,(1) p., elke pagina met decoratieve kleurenlithografische rand en oorspronkelijk in goud bedrukt kartonnen omslag naar ontwerp van Theo Nieuwenhuis, 4to (bindkoordjes ontbreken, omslag gevlekt, maar een zeer fraaie Jugendstil-publicatie).
Met: nog 13 soortgelijke kleine publicaties van de stadsschouwburg, met omslagen ontworpen door Willem Sandberg, Mommie Schwarz (2x), E. Gerdes, Eva Eisenloeffel, Antoon Molkenboer (6x), Hajo Rose en Albert Klyn.