veiling / 8 juni 2016. / 1700-1752 Dans, theater en film
[1707] [1708] [1709] [1710] [1711]
kavel: 1709 verkocht € 150.00

Serie van 5 verschillende programma's van het Concertgebouw,

Abonnementsconcert Serie A, no. 1, 2, 7, 38 en 39, Amsterdam, 1918-1921, alle met gelithografeerd omslag door Richard Roland Holst (waaronder hetzelfde ontwerp in 3 verschillende kleurvarianten, 2x met gouddruk), formaat klein 4to (1x) en groot 8vo.
De nummers 38 en 39 met stempel "Niet verkoopbaar" op voorzijde. De beroemde omslagen van Richard Roland Holst.

Met: Kon. Nederl. Circus Oscar Carré. Programma. Twee programma's, z.pl. (Amsterdam) en datum (ca. 1909) (tekst gedrukt door Erven A.D. Visscher en gelithografeerde kant door Faddegon & Co), 32 x 31,5 cm. (uitgevouwen). Zeer fraaie ontwerpen in gouddruk. En met nog 9 soortgelijke.
(totaal 16 kleine publicaties)