950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 1056
Hergé - Facsimile Petit Vingtième uitgaves
-Lot met 10 Franse facsimile uitgaves, Casterman, 1981-1989. Alle gebonden met linnen rug. -

verkocht € 150.00
kavel: 1057
Jijé (1914-1980) Dédicace Jan Kordaat
-Met stift op achterzijde titelpagina Het Boze Oog, 1960. Afmeting 23,5 x 15 cm. -

verkocht € 120.00
kavel: 1058
Strip parefernalia
-Twee albums met daarin ca. 180 ansichtkaarten, stickers en displayfiguren. O.a. een Van Nellekaart waarop Bulletje en Boonestaak wordt aangekondigd, enkele vroege kaarten van Kuifje en Robbedoes.-

verkocht € 110.00
kavel: 1059
Robert Crumb
-R. Crumb Sketch Book Nov. 1974 to Jan. 1978. Zwei Tausend Eins, 1978. 310 pp. In halflinnen in cassette + Eet op. Een Kookboek van Dana Crumb & Shery Cohen, ills. R. Crumb. Bert Bakker, 1973, 72 pp. sc. + 9 andere van Crumb + 7 uitgaves van The adventures of Fat Freddy's Cat, Gilbert Shelton - en 2 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1060
Tante Leny Presenteert
-Nrs. 1-19, 1970-1975. Met werk van o.a. Joost Swarte + Modern Papier nrs. 5-10, Real Free Press, 1971-72 + 6 andere uitgaves.-

verkocht € 180.00
kavel: 1061
Newspaper comics
-Lot met 8x Sunday News, 1955-56, 30x The Beezer, 1970 + 73x The Topper, 1969-1971 + 62x Vintage Funnies, met stempel Real Free Press.-
€ 70 - € 140
kavel: 1062
Joost Swarte
-Articulado. Open Circus Publication, La Ultima Edicion, 1989. Folio-uitgave in gebrandmerkt houten kaft + RRRR#1 en RRRR#2, portfolio's. Beide in schuifmap, 8 tekeningen voor het weekblad Humo. Oplage 1250 ex., genum./gesign., 1989 - en 18 andere uitgaves van Swarte.-

verkocht € 170.00
kavel: 1063
Hergé
-De Avonturen van Jo Suus en Jokko, Casterman, 1951-1957. Alle in eerste druk. In redelijk goede conditie, met gebruikssporen + Leo en Lea bij de Lapino's, Casterman, 1952. Naam met pen op achterzijde, wat vlekkerig, binnenzijde goed + de heruitgave uit 1969 + Het imaginair museum van Kuifje, Casterman, 1980. 45 pp. Hc. - en 7 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 1064
Hans G. Kresse
-Indonesisch Dossier. G.L. Tichelman, met illustraties van Hans G. Kresse. Uitgeverij D.A.V.I.D., Amsterdam, 1956. Met opdracht van de auteur. Mooi exemplaar + Volk van Manitou. Portfolio met 7 prenten. Erven Hans G. Kresse, Amsterdam, 1998 + Kabouter Pim op verkenning doorhet land van de mensen. Onderwijzersboek. 5e dr. Malmberg, 's-Hertogenbosch, 1964. Met illustraties van Kresse + de eerste en tweede druk van De Gouden Dolk, beide wat sleets, zonder stofomslag - en 2 andere.-

verkocht € 75.00
kavel: 1065
Falk, Akim, Karl May e.a.
-Karl May, no. 1-20. Uitgeverij Metropolis, 1964. Complete serie in goede staat + Falk, Metropolis, 1964-1966. 14 deeltjes uit de reeks + Akim Liliput avonturenverhalen, 1954-1958. 6 deeltjes uit de reeks (deels in matige staat) + 9 deeltjes van Kim, de Held van het oerwoud, Metropolis, 1960 - en 5 andere.-

verkocht € 85.00