950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 1066
TV2000
-1967, nr. 13 (=eerste nummer in tijdschriftformaat) t/m 1969, nr. 52 (=laatste nummer).-
€ 100 - € 200
kavel: 1067
Heintje Kinderkrant
-Albert Heyn, 1967-1969. Alle exemplaren van Heintje. Albert Heijn's Vrolijk Elke.14.Dagen.Blad + 29 van de 32 daarop volgende weekbladen, inclusief het laatste nummer en inclusief de aankondiging van het blad + ca. 30 doubletten.-

verkocht € 75.00
kavel: 1068
Originele pagina uit Ons Volkske getekend door Willy Vandersteen. Begin jaren '50
-Oost-Indische inkt, ca. 1952. Een paard slaat op hol, Tieter vlucht, Suske en Wiske vangen het en Commissaris Lambiek weet van niets. Volledige een-pagina gag uit weekblad Ons Volkse. -

verkocht € 900.00
kavel: 1069
Hergé - Nieuwe avonturen van Kuifje en Bobbie De Zonnetempel
-1995. Illegale uitgave in rood linnen met opgeplakte voorplaat. Nummer 11 van slechts 30 gedrukte exemplaren. -

verkocht € 260.00
kavel: 1070
Favorietenreeks
-Lot met 54 delen uit de Favorietenreeks, waarvan 20 van Uitgeverij Lombard. De overige van Helmond en Van der Hout. Met o.a. Chlorophyl, Barelli, Toenga en Spaghetti. -
€ 70 - € 120
kavel: 1071
Divers jaren '30-'50
-Paulus de Boskabouter. Derde Deeltje. Van Kippen, een boot en een voorgevoel. Jean Dulieu. Arbeiderspers, Amsterdam, 1948 + reclamefoldertje "Paulusboekjes! Kabouterprijsjes!" + De Lotgevallen van Pietje en Wietje. O. de Moor, met ills. van Hein Kray. Drukkerij Holland, Amsterdam, 1934. Deel 1-3 + 5 deeltjes uit de Bruintje Beer reeks van Het Leeuwarder Nieuwsblad + 3 Rotman-uitgaves - en 2 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1072
Alfred Mazure - Dick Bos
-Lot met 26 Dick Bos verhalen uit diverse reeksen. In wisselende conditie + De Wereld van Dick Bos. Rich Tomassen. Elmar, Rijswijk, 2003. 192 pp. -
€ 60 - € 100
kavel: 1073
Frans Piët - Inktlappen Sjors en Sjimmie
-ca. 1955. Uitgever onbekend. Drie uit de serie van zes. Voorzijde Sjors en Sjimmie aan het lopen, Sjors en Sjimmie in een auto en Sjors op ski's. Toegevoegd: Sjors van de Rebellenclub. 94 vrolijke vertellingen, deel 2. Stripwinkel Sjors, Dordrecht, 1993. Nr. 68/350. Gesigneerd door Carol Voges. -

verkocht € 110.00
kavel: 1074
Henk Kuijpers - Franka
-Uitgeverij Franka, Aalden, 2004. Collector's Edition Kidnap. A334 van 475 ex. Gesigneerd. Luxe linnen album met opgeplakte voorplaat + linnen opbergdoos met opgeplakte voorplaat waarin prent en voorschets (gedrukt) van één van de platen. In schuifdoos + Eigen Risico. Uitg. Franka, Aalden, 2001. Luxe ex. in linnen met opgeplakte voorplaat, gesign. nr. 72 van 2000 - en De vlucht van Atlantis. Big Balloon, Heemstede, 1993. nr. 1021 van 2750 ex. Gesigneerd, in linnen met opgeplakte voorplaat.-

verkocht € 100.00
kavel: 1075
Lombard collectie - Dan Cooper
-De Blauwe Driehoek. Albert Weinberg. Lombard Collectie, 1957. Inclusief Kuifjes Punt. Boekblok los in band, klein sleetplekje aan linkerzijde voorplat, verder goed + De Meester van de Zon. Albert Weinberg. Lombard Collectie, 1957. Achterplat iets aangedaan door vocht. Met Kuifjes punt.-

verkocht € 75.00