950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 1086
Frank Miller
-DC Comics, Batman, The Dark Knight Returns; The Dark Knight Strikes Again; DK2; sc. + Image Comics, Batman, Spawn + Sin City 29x, sc., sommige polybagged + Daredevil 8x, enkele polybagged, sc. + Elektra, sc., 2. Alles in goede staat.-

verkocht € 140.00
kavel: 1087
Suske en Wiske Klassiek
-Standaard Uitgeverij, 1993-1998. Nr. 6 t/m 59 (laatste deel). Hierin de eerste verhalen van Suske en Wiske. Alle luxe hardcovers met linnen rug en met de bijbehorende bijlagen. Deels nog in seal.-

verkocht € 300.00
kavel: 1088
Piet van Elk - Bim
-Hypnose onder nul. Dagblad, 1947. Matig ex. Aan bovenzijde kaft wat kleine besch., kaftje bij rug los in twee delen + De Treinrovers, 1943. In 4 verschillende uitgaves + Een ballontocht naar de Middeleeuwen + Een brug over de Oceaan, 1943 - en 4 uitgaves uit de jaren '90 + Oote Teur. Siem Praamsma. Het betoverde Kasteel, 1991 - en 2 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1089
Benito Jacovitti (1923-1927)
-Plakalbum met daarin middenpagina-vervolgverhalen die in Kleine Zondags Vriend, 1951, verschenen. 71 pp. Incl. een aantal Jacovitti-covers van de tijdschriften. Inhoud: Caramba. Een verhaal van Ridders en rovers + Jacinto de Zeerover + Capitein Pim! + Pippo en de Komische Bom + Pippo bij de Indianen. (16 pp.; compleet, per abuis wordt een nummer overgeslagen).-
€ 70 - € 140
kavel: 1090
Monki + Gijsje Goochem
-Bernardus Antonius Reith, Spaarnestad 1937-1954. 7 van de 8 delen van Monki (In Amerika ontbreekt). In wisselende conditie + Gijsje Goochem's Guitenstreken. 5de Boek, Jacobus Grosman, Geïllustreerde Pers, 1941. Mooi ex. - en 2 andere uit de reeks. Toegevoegd: een doublet van boek 4 met vernieuwde kaft. -

verkocht € 120.00
kavel: 1091
Marc Sleen
-De Avonturen van Nero. De Koffer-trilogie. Standaard Uitgeverij, nr. 293/300. Hc. in halflinnen. Met gesigneerde zeefdruk + De Bompa-trilogie. 1998. Idem, incl. zeefdruk 210/500 + De How-trilogie. 1994. Idem, incl. zeefdruk 52/500. -

verkocht € 130.00
kavel: 1092
Charlier/Giraud Blueberry
-Arizona Love, Big Balloon, 1991. Luxe uitgave, nr. 227, gesigneerd door Giraud + Terreur over kansas, Novedi, 1987. Nr. 83 van 450 ex. Genummerd en gesigneerd. In cassette. Zwart linnen van cassette met wat witte schuifstreepjes.-

verkocht € 70.00
kavel: 1093
Piet Wijn - originele verhaalstrook
-Strook uit ongepubliceerd verhaal. In Oost-Indische Inkt met blauwe steunkleur. Ca. 1954. Strook 29. 13,5 x 40 cm. In lijst. -

verkocht € 700.00
kavel: 1094
Nero Klassieke Avonturen
-Nummer 1 t/m 47. Standaard 1998-2003. Op de laatste 6 nummers na, complete reeks.-

verkocht € 170.00
kavel: 1095
Marc Sleen
-Marc Sleen. Jan Smet, Fernand Auwera, Stichting Mercator-Plantijn. Standaard Uitgeverij, 1984. 344 pp. Geb. met s.o. + Retrospectieve Marc Sleen. Marc Sleen fanclub, 2003. 288 pp. Geb. met s.o. Met voorin een gesigneerde postkaart bij de luxe catalogus. Oplage 114 ex. Dit is nr. 99 + De grote rondes van Marc Sleen. Samengebracht door Frans Lodewijckx. Met de teksten van de beste tourreporters van weleer. Reinaert-Het Volk in Gent, 1992. Hc. + Fonske 1 t/m 3, Collectie Fenix, 2001 - en 9 andere.-

verkocht € 180.00